خدمات رزرواسیون آنلاین شرکت مارکوپولو به شرح ذیل می باشد.

 

  1. 1.رزرو آنلاین هتل خارجی
  2. 2.خدمات آنلاین بیمه مسافرتی
  3. 3.CIP
  4. 4.خدمات فست ترک
  5. 5.خدمات تاکسی لوکس


مشاوره با مارکوپولو

 

 

رزرو آنلاین هتل خارجی

شرکت مارکوپولو با سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه  ی رزرواسیون آنلاین هتل به شما این امکان را می دهد که بتوانید  با دسترسی به بیش از 450هزار هتل و هتل آپارتمان در سرتا سر جهان رزرو خودرا به صورت آنلاین وبه صورت پرداخت ریالی با کارت های شتاب انجام دهید و واچر اقامت خود را آنی دریافت نمایید.کارشناسان مجرب مارکوپولو در طول این مسیر در کنار شما هستند تا در صورت لزوم با تماس تلفنی نیز به انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک کنند.با خرید از سامانه ی رزرواسیون آنلاین مارکوپولو بدون هیچ گونه واسطه ای به بهترین نرخ دسترسی دارید و از رزرو خود مطمئن هستید.ضمنا همکاران ما برای خرید تلفنی و یا حضوری نیز آماده پاسخگویی و خدمت گزاری برای مسافرین عزیز می باشند.

رزو هتل خارجی


مشاوره با مارکوپولو

 

خدمات آنلاین بیمه مسافرتی

شرکت سفرهای مارکوپولو با توجه به میزان بالای اهمیت بیمه های مسافرتی و مزایای آن برای مسافران ارجمند افتخار دارد تا این خدمات را به صورت 24ساعته و با دسترسی آسان به همسفران عزیز ارائه نماید. با خرید بیمه نامه خود از شرکت مارکوپولو به صورت آنلاین خرید کرده و بیمه نامه خود را آنی دریافت فرمایید و از تنوع طرح های مختلف و سقف پوشش ها ی مختلف بهره مند گردید..

رزرو بیمه مسافرتی


مشاوره با مارکوپولو

CIP

CIP  مخفف عبارت Commercial Important Person می‌باشد و به افرادی اطلاق می‌شود که از نظر تجاری مهم هستند. .در بسیاری مواقع مسافرین برای سفر های خود به دنبال خدمات اختصاصی و راحتی هستند تا بتوانند با کمترین استرس و دغدغه فکری به سفر بروند . در این زمینه شرکت سفرهای مارکوپولو به عنوان یکی از شرکت‌های تحت قرار داد فرودگاهی، خدمات CIP رابه مسافرین ارائه می‌دهد. این سالن، مجهز‌ترین سالن تشریفات اختصاصی کشور به حساب می‌آید که در مساحتی برابر با ۷ هزار متر مربع در سه طبقه به بهره‌برداری رسیده است. مسافرین ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی(ره) که مایل هستند بعد و قبل از پرواز را در فضایی آرام و بدون استرس بگذرانند می‌توانند از سالن تشریفات و امکانات موجود در آن استفاده نمایند. ضمنا مسافرین محترم جایگاه به همراه مستقبلین و یا مشایعین محترم می توانند  در فضایی آرام و بدون نیاز به اجرای فرایندهای عادی عملیات فرودگاهی نظیر دریافت کارت پرواز و تحویل بار در این مدت ضمن استراحت و پذیرایی شایسته از میز اردو مجهز استفاده نمایند.مسافرین گرامی مارکوپولو نیز می توانند کد CIP خودرا به صورت آنلاین دریافت  وبه صورت پرداخت ریالی با کارت های شتاب خدماتCIP خود را خریداری کنند.

 


مشاوره با مارکوپولو

خدمات فست ترک

این خدمات برای تمامی مسافران با کلاس های پروازی مختلف می باشد که در پرواز های ورودی و خروجی ارائه می شود . این خدمات برای آن دسته از مسافران ورودی و خروجی حائز اهمیت است که علاوه بر اینکه خواهان تسریع در انجام امور پروازی و تحویل بار و چک پاسپورت هستند ، هزینه کمتری را نیز می خواهند متحمل شوند ، تنها تفاوت خدمات فست ترک و خدمات بیزینس لانج در پذیرایی می باشد ، بدین صورت که در خدمات فست ترک خدمات پذیرایی وجود ندارد . لازم بذکر است که مسافران بیزینس کلاس و فرست کلاس نیز می توانند این خدمات را در پرواز های خروجی رزرو نموده و انجام امور پروازی و تحویل بار را نیز به کارمندان بیزینس لانج بسپارند.مسافرین گرامی مارکوپولو نیز می توانند کد فست ترک خودرا به صورت آنلاین دریافت  وبه صورت پرداخت ریالی با کارت های شتاب خدمات فست ترک خود را خریداری کنند

 


مشاوره با مارکوپولو

خدمات تاکسی لوکس

تشریفات در حوزه تجارت امروز به الزام تبدیل شده است و بایستی  برای مسافرین ویژه از خودروهای ویژه  استفاده کرد با رزرو تاکسی لوکس رانندگان متشخص و مجرب تاکسی لوکس ابتدای سفر برای همراهیتان تا فرودگاه امام  به بدرقه شما آمده و انتهای سفر برای بازگشت به منزل خدمات  ترانسفر شما را با کمال افتخار به عهده می گیرند . مسافرین گرامی مارکوپولو نیز می توانند کد رزرو تاکسی لوکس خودرا به صورت آنلاین دریافت  وبه صورت پرداخت ریالی با کارت های شتاب خدمات خود را خریداری کنند.