9 روز فرانسه- پرتغال (4 شب پاریس+4شب لیسبون-سینترا)
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
کد تور:  DLX 120
قیمت تور:  -
مدت تور:  9 روز  و  8 شب
تاریخ تور:  3 فروردین 1398
نوع تور:  5ستاره تاپ
مقاصد:  فرانسه + پرتغال
درجه هتل:  5 ستاره
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

فرانسه + پرتغال (4 شب پاریس+4شب لیسبون-سینترا)

خدمات تور

هتل 5 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول و از استانبول به پاریس با هواپیمایی ترکیه (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . انتقال به هتل و استراحت .

روز 2

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز کاخ و باغهای زیبای ورسای در شهر ورسای . بعد از ظهر گشت تفریحی روی رود " سن" .

روز 3

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز شهر پاریس شامل بازدید عبوری از خیابانها و میدانهای دیدنی شامل برج "ایفل" ، خیابان "شانزه لیزه" معروفترین خیابان دنیا ، میدان "شارل دو گل" و طاق نصرت دیدنی پاریس، میدان کنکورد ، بنای باشکوه اپرای پاریس و ... . بعد از ظهر گشت تفریحی روی رود " سن" . "توضیح 1"

روز 4

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . "توضیح 1"

روز 5

صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز به لیسبون . انتقال به هتل و استراحت .

روز 6

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز شهر لیسبون شامل بازدید عبوری از خیابانهای جذاب با ساختمانهای رنگارنگ ، بلوار "لیبرداده" ، میدان "روسیو" ، برج "بلم" ، صومعه "جرونیمو" ، بنای یادبود اکتشافات و ... . "توضیح 2"

روز 7

صرف صبحانه در هتل . گشت تمام روز بازدید از مناطق دیدنی "سینترا" ، "کاشکایش" و "استوریل" . بازدید از کاخ زیبای "سینترا".

روز 8

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . "توضیح 2"

روز 9

صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز به تهران از طریق استانبول . ورود به تهران و پایان سفری به یاد ماندنی .توضیح 1 در اوقات آزاد در پاریس با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های این شهر از جمله موزه لوور ، کلیسای معروف "نتردام" در جزیره "سیته" ، منطقه مدرن "لادفانس" ، تپه دیدنی "مون مارت" و کلیسای زیبای "قلب مقدس" بر فراز آن با کوچه پس کوچه های زیبای سنگفرش و میدان معروف نقاشان ، مناطق دیدنی "سن ژرمن" و "لاتین" ، شهر تفریحی و بی نظیر "دیزنی لند" و .... بازدید نمایید .

توضیح 2 در اوقات آزاد در لیسبون با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های این شهر از جمله منطقه دیدنی "آلفاما" ، دورنمای زیبای لیسبون از فراز "میرادورو سنیورا دو مونته"، قلعه "سائو جورج" ، آکواریوم لیسبون ، موزه های جذاب ، آسانسور تاریخی "سن خوستا" ، طاق نصرت "آگوستا" با میدان رو به دریا و خیابانهای جذاب اطراف آن ، پل عظیم 25 آوریل و تندیس عظیم حضرت مسیح در منطقه "آلمادا" و .... لذت ببرید .

مدارک ویزای فرانسه

مقاصد

فرانسه + پرتغال (4 شب پاریس+4شب لیسبون-سینترا)

پرتغال

پُرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا است. پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است که از شاخهٔ زبان‌های رومی‌تبار است. جمعیت این کشور ۱۰٫۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است. این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزء کشورهای توسعه‌یافته به‌شمار می‌آید. دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است. پرتغال غربی‌ترین کشور سرزمین اصلی اروپاست و خاک پرتغال به همراه تنها همسایه خود اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌است و دو مجمع‌الجزایر آزور و مادیرا واقع در این اقیانوس نیز جزء خاک پرتغال هستند. کشور پرتغال دو منطقه کلان‌شهری عمده دارد که یکی کلان‌شهر لسیبون در جنوب و دیگری کلان‌شهر پورتو در شمال است. نام کامل پورتو، پورتو-کاله بوده‌است که به معنی بندر کال‌ها (نام قومی سلتی) است و نام پرتغال نیز تلفظی از نام پورتوکاله‌ است. مناطق پورتو و لیسبون از قدیم با یکدیگر در رقابت بوده‌اند. در دوران باستان ساکنان سرزمین کنونی پرتغال را اقوام سلتی گالاسی و لوسیتانی تشکیل می‌دادند و این منطقه بعداً بخشی از امپراتوری روم شد و سپس قبایل گوناگون ژرمن نیز به این سرزمین آمدند. ناحیه پرتغال در سده هشتم میلادی به تصرف مسلمانان موری (مراکشی) درآمد ولی شهسواران مسیحی بعداً مسلمانان را از این منطقه راندند. زبان پرتغالی امروزه به زبان لاتینی رومی‌ها بیش از سایر زبان‌های اروپایی شباهت دارد. پرتغال در سال ۱۱۳۹ میلادی اعلام پادشاهی مستقل کرد. گرچه امپراتوری بزرگی که با کوشش دریانوردان پرتغالی به وجود آمده بود بعداً روی به افول نهاد، آنچه هنوز برجای مانده به حدی است که امروزه دولت پرتغال سومین کشور بزرگ مستعمراتی جهان به‌شمار می‌رود. روزگاری حکومت استعماری پرتغال شامل برزیل، گینه بیسائو، موزامبیک در آفریقا، تیمور شرقی و بخش‌هایی از قلمرو هند بود. در دهه ۱۹۶۰ میلادی، به دنبال استقلال بسیاری از کشورهای آفریقایی که پیش از آن مستعمرهٔ سایر قدرت‌های استعماری بودند، پرتغال با نگرانی، بخش‌های استعماری را بخش‌های جدایی‌ناپذیر خود دانست به این ترتیب، بسیاری از این مناطق در حدود پانزده سال برای کسب آزادی و استقلال مبارزه کردند و سرانجام، در سال ۱۹۷۴ این امر به سقوط نظام دیکتاتوری و فاشیستی پرتغال منجر شد. یک سال بعد، کشورهای تحت سلطه و استعمار پرتغال، البته به جز ماکائو، صاحب استقلال شدند.[۱] سیب زمینی، گوجه فرنگی، زیتون، انگور، و لبنیات از فراورده‌های کشاورزی پرتغال و پارچه و کفش، کاغذ، پالایش نفت، پلاستیک، سفالگری، و مشروبات از تولیدات آن است.

فرانسه

فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاها هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) داده‌اند.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.