5 روز اسپانیا بارسلون
برای ثبت نام در تورهای پاییز کلیک کنید. لیست تورهای پاییز و زمستان
جزئیات تور
قیمت تور:  -
مدت تور:  5 روز  و  4 شب
تاریخ تور:  24 شهریور 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  اسپانیا
برای ثبت نام در تورهای پاییز کلیک کنید. لیست تورهای پاییز

اسپانیا

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به بارسلون . انتقال به هتل و استراحت ، بقیه روز آزاد.

روز 2

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز شهری بارسلون: حرکت به سمت مرکز شهر در طولانی ترین خیابان بنام "دیاگونال" و دیدار عبوری از خیابان معروف "گراسیا" و آثار یگانه ی "آنتونی گائودی" معمار مشهور اسپانیایی چون خانه های "میلا" و "باتلو"، میدان زیبای "کاتالونیا"، بخشی از خیابان پرجوش و خروش "رامبلا"، منطقه ی باستانی "گوتیک" و کلیسای جامع و باشکوه شهر، طاق نصرت و پارک قشنگ مقابل آن، میدان کریستف کلمب، میدان اسپانیا، مجموعه فواره ی آهنگین و رقصان، کاخ موزه ی با صلابت هنرهای ملی، تپه ی زیبا و آرام "مونجویی" با چشم انداز فوق العاده اش به شهر و بندرگاه . همچنین ورود به کلیسای شاهکار "ساگرادا فامیلیا" از دیگر آثار برجسته و بی همتای گائودی.

روز 3

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد . (در اوقات آزاد در بارسلون با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های بارسلون از جمله پارک "گوئل" ، تپه و پارک تفریحی "تیبی دابو"، منطقه تفریحی "ماریتیم"، استادیوم"کمپ نو" بارسلونا، فواره های جادویی بارسلون ، دهکده فولکلوریک "پوبله اسپانیول" ، برنامه سنتی "فلامنکو" و .... لذت ببرید .)

روز 4

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد .

روز 5

صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز به تهران و پایان سفری فراموش نشدنی .

مدارک ویزای اسپانیا

مقاصد

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا (به اسپانیایی: España [esˈpaɲa] ( بشنوید))، با نام رسمی پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. مرز اسپانیا با پرتغال (به طول ۱۲۱۴ کیلومتر) طولانی‌ترین مرز یکپارچه در اتحادیه اروپا است. قلمروی اسپانیا افزون بر سرزمین اصلی شامل جزایر بالئارس در دریای مدیترانه، جزایر قناری در سواحل آفریقایی اقیانوس اطلس، دو شهر خودمختار سبته و ملیلیه در آفریقای شمالی هم‌مرز با کشور مراکش و چندین جزیره مسکونی و غیر مسکونی دیگراز جمله آلبوران، شافاریناس، آلوزماس و ولز د لا گومرا می‌باشد. با مساحت ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع، اسپانیا کمی بزرگتر از ترکمنستان و از لحاظ بزرگی دومین کشور بزرگ اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپاست. انسان مدرن نخستین بار در حدود ۳۵۰۰۰ سال پیش قدم به شبه جزیره ایبریا گذاشت. در حدود ۲۰۰ سال پیش از میلاد از این منطقه تحت فرمان حکومت روم قرار گرفت و هیسپانیا نامیده می‌شد. هیسپانیا در قرون وسطی توسط قبایل ژرمن و پس از آن توسط مورها تصرف شد. در قرن پانزدهم پس از ازدواج‌های بین حکومتی فرمانروایان کاتولیک و اتحاد این حکومت‌ها و همچنین سقوط کامل آندلس و بازپس‌گیری آن از دست موروهای مسلمان در سال ۱۴۹۲ اسپانیا به شکل کشوری یکپارچه پدیدار شد. در اوایل دوران جدید اسپانیا به یک امپراتوری پر قدرت جهانی تبدیل شد و اسپانیایی‌ها به عنوان یکی از نخستین فاتحان دنیای جدید به قاره آمریکا وارد و در آنجا ساکن شدند. بیش از پانصد میلیون نفر اسپانیایی زبان ساکن در آمریکا میراثی است که اسپانیایی‌ها در این قاره بر جای گذاشتند. اسپانیای امروزی کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی تحت قانون اساسی پادشاهی است. اسپانیا یک کشور توسعه‌یافته و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی می‌باشد. این کشور همچنین دارای سطح بالای استاندارد زندگی است. اسپانیا در سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتحادیه اروپا عضو است.

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.