9 روز فرانسه-بلژیک-هلند (3 شب پاریس + 2 شب بروکسل + 3 شب آمستردام)
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
کد تور:  STD706
قیمت تور:  -
مدت تور:  9 روز  و  8 شب
تاریخ تور:  1 فروردین 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  فرانسه + بلژیک + هلند
درجه هتل:  4 ستاره
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

فرانسه + بلژیک + هلند (3 شب پاریس + 2 شب بروکسل + 3 شب آمستردام)

خدمات تور

هتل 4 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول و از استانبول به پاریس (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . انتقال به هتل .

روز 2

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز کاخ و باغهای زیبای ورسای در شهر ورسای ، ییلاق خانواده سلطنتی فرانسه . (توضیح 1)

روز 3

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز شهر پاریس شامل بازدید عبوری از خیابانها و میدانهای دیدنی شامل برج "ایفل" ، خیابان "شانزه لیزه" معروفترین خیابان دنیا ، میدان "شارل دو گل" و طاق نصرت دیدنی پاریس، میدان کنکورد ، بنای باشکوه اپرای پاریس و ... . (توضیح 1)

روز 4

صرف صبحانه در هتل . حرکت به سوی شهر بروکسل پایتخت کشور بلژیک . ورود به "بروکسل" پایتخت اتحادیه اروپا و گشت نیم روز آشنایی با این شهر کوچک و دیدنی . انتقال به هتل .

روز 5

صرف صبحانه در هتل. تمام روز آزاد . (توضیح 2)

روز 6

صرف صبحانه در هتل. حرکت به سوی کشور گل "هلند" . ورود به شهر "آمستردام" پایتخت پر جنب و جوش و توریستی هلند .

روز 7

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز شهر آمستردام و بازدید عبوری از خیابان اصلی و میدان DAM ، کوچه پس کوچه های جذاب ، بازار گل ، کارگاه ساخت کفش سنتی چوبی هلندی .... . (توضیح 3).

روز 8

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد (توضیح 3)

روز 9


صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از آمستردام به استانبول و از استانبول به تهران. ورود به تهران و پایان سفری فراموش نشدنی.

توضیح 1 : در اوقات آزاد در پاریس با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های این شهر از جمله موزه لوور ، کلیسای معروف "نتردام" در جزیره "سیته" ، منطقه مدرن "لادفانس" ، تپه دیدنی "مون مارت" و کلیسای زیبای "قلب مقدس" بر فراز آن با کوچه پس کوچه های زیبای سنگفرش و میدان معروف نقاشان ، مناطق دیدنی "سن ژرمن" و "لاتین" ، شهر تفریحی و بی نظیر "دیزنی لند" و .... بازدید نمایید .

توضیح 2 : در اوقات آزاد در بروکسل ، با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های دیدنی این شهر و مناطق اطراف آن بازدید نمایید .

توضیح 3 : در اوقات آزاد در آمستردام ، با همراهی مدیر تور از دیگر جاذبه های این شهر زیبا همچون باغهای گل ، گشت با قایق روی کانالهای دیدنی آمستردام ، موزه مادام توسو ..... بازدید و لذت خواهید برد .

مدارک ویزای فرانسه

مقاصد

فرانسه + بلژیک + هلند (3 شب پاریس + 2 شب بروکسل + 3 شب آمستردام)

بلژیک

بلژیک (به فرانسوی: Belgique) با نام رسمی (Belxiye) پادشاهی بلژیک (به هلندی: Koninkrijk België)، (به فرانسوی: Royaume de Belgique) (به آلمانی: Königreich Belgien) کشوری در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. پایتخت آن بروکسل است. بلژیک در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاور است. خط جدایی فرهنگی ژرمن‌ها و رومی‌زبانان از میانه‌های کشور بلژیک می‌گذرد. در ۶۰٪ از مناطق بلژیک، زبان هلندی (گویش فلاندری) صحبت می‌شود و فرانسوی در ۴۰٪ مناطق جنوبی مثل والونی صحبت می‌شود و در منطقه پایتخت (بروکسل) هر دو زبان در نهادهای دولتی رایج است. کمتر از ۱٪ مردم بلژیک آلمانی‌زبان هستند و در شرق کشور زندگی می‌کنند.

هلند

هُلند (به هلندی: Nederland (تلفظ: نـِیدِرلانت)) کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر[۱] است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند (به زبان هلندی: Koninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن) به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. ۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند

فرانسه

فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاها هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) داده‌اند.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.