10 روز مالزی-سنگاپور-اندونزی (3 شب کوالالامپور + 3 شب سنگاپور + 3 شب بالی)
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
کد تور:  STD710
قیمت تور:  -
مدت تور:  10 روز  و  9 شب
تاریخ تور:  1 فروردین 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  مالزی + سنگاپور + اندونزی
درجه هتل:  4 ستاره
کد پرواز:  QR
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

مالزی + سنگاپور + اندونزی (3 شب کوالالامپور + 3 شب سنگاپور + 3 شب بالی)

خدمات تور

هتل 4 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به مالزی با هواپیمایی امارات از طریق دوبی (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد).

روز 2

ورود به کوالالامپور . انتقال به هتل و استراحت.

روز 3

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز آشنایی با شهر زیبای کوالالامپور . انتقال به هتل .

روز 4

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . امکان بازدید از دیگر نقاط دیدنی پایتخت مالزی .

روز 5

صرف صبحانه در هتل . انتقال زمینی به سنگاپور . ورود به سنگاپور . انتقال به هتل.

روز 6

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز شهر زیبای سنگاپور .

روز 7

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . امکان بازدید از دیگر نقاط دیدنی شهر سنگاپور .

روز 8

صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز به اندونزی . ورود به بالی و انتقال به هتل .

روز 9

صرف صبحانه در هتل . گشت تمام روز بازدید از بالی شامل جاذبه های طبیعی ، دماغه "بنوا" ، ساحل "پانداوا" و همچنین صخره "اولو واتو".

روز 10

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . امکان بازدید از دیگر نقاط دیدنی بالی و طبیعت بی نظیر آن .

روز 11

صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه . پرواز به تهران از طریق دوبی . ورود به تهران و پایان سفری پر خاطره .

مدارک ویزای مالزی

مقاصد

مالزی + سنگاپور + اندونزی (3 شب کوالالامپور + 3 شب سنگاپور + 3 شب بالی)

اندونزی

اَندونِزی یا بطور رسمی جمهوری اندونزی کشوری است که در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد. اندونزی یک مجمع‌الجزایر متشکل از ۱۷٬۵۰۸ جزیره و ۳۳ استان است. اندونزی با جمعیت بیش از ۲۶۰ میلیون نفر، چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است. نظام سیاسی این کشور جمهوری با انتخابات مجلس و ریاست جمهوری می‌باشد. پایتخت اندونزی جاکارتا است. زبان رسمی این کشور زبان اندونزیایی و واحد پول آن روپیه است. مردم این کشور از اقوام گوناگونی می‌باشند که جاوه‌ای‌ها با حدود ۴۰ درصد بزرگ‌ترین قوم هستند و پس از آن‌ها سوندانی‌ها با ۱۵ درصد قرار دارند. جاوه‌ای‌ها بر امور سیاسی اندونزی چیرگی دارند. حدود ۸۶ درصد از مردم اندونزی مسلمان و بقیه مسیحی، هندو یا بودایی هستند.

سنگاپور

جمهوری سَنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا به پایتختی شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است. مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های سنگاپورند. پیش از حضور کشورهای اروپایی در منطقه، منطقه‌ای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته می‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در ریزشگاه رودخانه سنگاپور بود. آب و هوای این کشور گرم و مرطوب است و میانگین بارش سالانه در آن به بیش از ۲۳۴۰ میلی‌متر می‌رسد. نام انگلیسی سنگاپور از مالایی Singapura (سنسکریت सिंहपुर "شهر شیر")، به این ترتیب سنگاپور به شهر شیر شهرت یافته‌است. این نام اولین بار توسط سانگ نیلا اوتاما بنیانگذار سنگاپور بر این شهر گذاشته شد. وی که درحال شکار در منطقه با جانوری مشابه شیر مواجه شده بود، این اتفاق را به فال نیک گرفته و در آن منطقه شهری به نام سنگاپور بنا کرد. هرچند طبق مطالعات انجام شده، احتمالاً هرگز شیری در سنگاپور زندگی نکرده و جانور مشاهده شده توسط وی، ببر بوده‌است.[۱][۲] صنعت گردشگری، یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور را تشکیل می‌دهد. جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد، از جمله دلایل محبوبیت این کشور در بین جهانگردان است.

مالزی

مالزی یا به‌طور رسمی فدراسیون مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالا لامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا (پایتخت اداری) این کشور واقع است. مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای همسود است. این فدراسیون شامل سیزده ایالت در جنوب شرقی آسیا است. نام «مالزی» زمانی انتخاب شد که فدراسیون مالایا؛ سنگاپور، صباح و ساراواک یک اتحادیه متشکل از ۱۴ ایالت را تشکیل دادند. در سال ۱۹۶۵ سنگاپور از مالزی جدا شد و به کشوری مستقل تبدیل گردید. مالزی دربردارنده دو ناحیهٔ جغرافیائی است و دریای جنوبی چین این دو را از هم جدا می‌کند: شبه جزیره مالزی یا مالزی غربی که بر روی شبه جزیره مالایی قرار دارد و از شمال با تایلند مرز خشکی دارد و از طریق جادهٔ شوسهٔ جوهور از جنوب با سنگاپور پیوند دارد. ساکنین کشور مالزی از سه نژاد مالایی (۶۰٪)، چینی (۲۷٪)، هندی (۱۲٪) و غیره (۱٪) تشکیل شده‌است. سلام دین رسمی مالزی است. مردم مالزی افرادی بسیار خونگرم و میهمان نواز هستند. شبه جزیره مالزی به سبب داشتن سواحل بیشمار و گوناگون در بخش‌های مختلفش، یکی از بزرگترین و مهم‌ترین مکانهای غواصی در دنیا شمرده می‌شود. محدوده ساراواک به سبب داشتن آبهای شفاف و گوناگونی ماهی‌ها از زیباترین جاذبه‌های مالزی به‌شمار می‌رود.

مقالات مرتبط
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.