9روز ژاپن (3شب اوزاکا – کیوتو – نارا + 5/5 شب توکیو – هاکونه)
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
کد تور:  STD712
قیمت تور:  -
مدت تور:  9 روز
تاریخ تور:  1 فروردین 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  ژاپن
کد پرواز:  EK
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

ژاپن (3شب اوزاکا – کیوتو – نارا + 5/5 شب توکیو – هاکونه)

برنامه سفر


روز 1

پرواز به اوزاکا از طریق دبی (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . ورود به اوزاکا و انتقال به هتل .

روز 2

صرف صبحانه در هتل. گشت آشنایی با شهر زیبای اوزاکا شامل قلعه تاریخی این شهر و تاریخچه جذاب آن، آسمانخراش "اومدا"، آکواریوم دیدنی اوزاکا ، بازارچه "دوتومبوری".

روز 3

صرف صبحانه در هتل. گشت و بازدید از جاذبه های گردشگری شهر تاریخی نارا شامل معبد "تودایجی"، پارک آهوان و گوزنهای نارا. بعدازظهر بازدید از شهر زیبای کیوتو شامل گشت با لباس سنتی کیمونو، مراسم جشن چای، معبد "کیومیزو".

روز 4

صرف صبحانه در هتل. انتقال به ایستگاه قطار شین-اوزاکا. سفر با قطار فشنگی "شین کانسن" به شهر "توکیو". انتقال به هتل .

روز 5

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز آشنایی با شهر توکیو و بازدید عبوری از کاخ امپراطور و خیابانها و مناطق پرجنب و جوش این ابرشهر ، بازدید از معبد "میجی"، و دورنمای شهر از فراز آسمانخراش "روپونگی".

روز 6

صرف صبحانه در هتل . بازدید از معبد زیبای "آساکسا" و بازارچه دیدنی آن، موزه ملی توکیو با تاریخچه این کشور جذاب ، پارک "ونو".

روز 7

صرف صبحانه در هتل. تمام روز آزاد .

روز 8

صرف صبحانه در هتل و روز آزاد در توکیو که می توانید با کسب اطلاعات از مدیر تور خود و همراهی ایشان با اکثریت گروه از دیدنی های شهر لذت ببرید.

روز 9

صرف صبحانه در هتل. تمام روز آزاد. ساعت 18 انتقال به فرودگاه "ناریتا" و پرواز به تهران از طریق دبی . ورود به تهران همراه با خاطراتی به یاد ماندنی .

مدارک ویزای ژاپن

مقاصد

ژاپن (3شب اوزاکا – کیوتو – نارا + 5/5 شب توکیو – هاکونه)

ژاپن

مجمع‌الجزایر ژاپن (به ژاپنی: 日本، نیپون یا نیهون) کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است، که یکی از قدرت‌های اصلیاقتصادیِ جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است ژاپن کشوری کاملاً محصور شده در آب است که با مرزهای آبی با کشورهای چین، کره جنوبی، کره شمالی و روسیه همسایه‌است.ژاپنی‌ها کشورشان را «نیپون کوکو» خطاب می‌کنند که به معنی خاستگاه خورشید است. ژاپن مجموعه جزایری است که با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده شده‌است؛ به همین خاطر آب و هوای مناطق گوناگون آن به شدت با یکدیگر مغایرت دارند و نیز دارای چهار فصل در سال است . جشنواره‌ها و مناسبت‌های خاص : جشن شکوفه‌های گیلاس – جشنواره برف - جشنواره تنو - جشن عروسک‌ها

تورهای مرتبط
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.