5 روز اسپانیا - بارسلون 5 روز و 4 شب بارسلون
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
قیمت تور:  580€ + نرخ پرواز
مدت تور:  5 روز  و  4 شب
تاریخ تور:  11 فروردین 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  اسپانیا
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

اسپانیا 5 روز و 4 شب بارسلون

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول و از استانبول به بارسلون (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) انتقال به هتل و استراحت

روز 2

صرف صبحانه در هتل . سپس شروع گشت نیم روز شهر زیبای بارسلون شامل بازدید عبوری خیابانهای زیبای گراسیا و دیاگونال و خانه های دیدنی آثار معمار معروف اسپانیا "گائودی"، میدان کاتالونیا و خیابان معروف رامبلا ، میدان کریستف کلمب ، میدان اسپانیا ، تپه زیبای مون ژوئیک و جاذبه های آن شامل استادیوم و مجموعه های المپیک بارسلون ، باغهای گل و دورنمای زیبای شهر و بندر بارسلون از فراز آن، و کلیسای معروف و متفاوت "ساگرادا فامیلیا" شاهکار آنتونی گائودی . بعدازظهر آزاد .

روز 3

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد.

روز 4

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد.

روز 5

انتقال به فرودگاه و پرواز به استانبول و از استانبول به تهران . ورود به تهران و پایان سفری به یاد ماندنی.

مدارک ویزای اسپانیا

مقاصد

اسپانیا 5 روز و 4 شب بارسلون

اسپانیا

اسپانیا (به اسپانیایی: España [esˈpaɲa] ( بشنوید))، با نام رسمی پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. مرز اسپانیا با پرتغال (به طول ۱۲۱۴ کیلومتر) طولانی‌ترین مرز یکپارچه در اتحادیه اروپا است. قلمروی اسپانیا افزون بر سرزمین اصلی شامل جزایر بالئارس در دریای مدیترانه، جزایر قناری در سواحل آفریقایی اقیانوس اطلس، دو شهر خودمختار سبته و ملیلیه در آفریقای شمالی هم‌مرز با کشور مراکش و چندین جزیره مسکونی و غیر مسکونی دیگراز جمله آلبوران، شافاریناس، آلوزماس و ولز د لا گومرا می‌باشد. با مساحت ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع، اسپانیا کمی بزرگتر از ترکمنستان و از لحاظ بزرگی دومین کشور بزرگ اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپاست. انسان مدرن نخستین بار در حدود ۳۵۰۰۰ سال پیش قدم به شبه جزیره ایبریا گذاشت. در حدود ۲۰۰ سال پیش از میلاد از این منطقه تحت فرمان حکومت روم قرار گرفت و هیسپانیا نامیده می‌شد. هیسپانیا در قرون وسطی توسط قبایل ژرمن و پس از آن توسط مورها تصرف شد. در قرن پانزدهم پس از ازدواج‌های بین حکومتی فرمانروایان کاتولیک و اتحاد این حکومت‌ها و همچنین سقوط کامل آندلس و بازپس‌گیری آن از دست موروهای مسلمان در سال ۱۴۹۲ اسپانیا به شکل کشوری یکپارچه پدیدار شد. در اوایل دوران جدید اسپانیا به یک امپراتوری پر قدرت جهانی تبدیل شد و اسپانیایی‌ها به عنوان یکی از نخستین فاتحان دنیای جدید به قاره آمریکا وارد و در آنجا ساکن شدند. بیش از پانصد میلیون نفر اسپانیایی زبان ساکن در آمریکا میراثی است که اسپانیایی‌ها در این قاره بر جای گذاشتند. اسپانیای امروزی کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی تحت قانون اساسی پادشاهی است. اسپانیا یک کشور توسعه‌یافته و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی می‌باشد. این کشور همچنین دارای سطح بالای استاندارد زندگی است. اسپانیا در سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتحادیه اروپا عضو است.

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.