9روز اسپانیا-یونان 4 شب بارسلون- مونت سرات+4 شب آتن- گشت کشتی و دیدار از جزایر
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99
جزئیات تور
کد تور:  DLX 114
قیمت تور:  -
مدت تور:  9 روز  و  8 شب
تاریخ تور:  18 شهریور 1398
نوع تور:  5ستاره تاپ
مقاصد:  اسپانیا + یونان
درجه هتل:  5 ستاره
کد پرواز:  TK/QR
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99

اسپانیا + یونان 4 شب بارسلون- مونت سرات+4 شب آتن- گشت کشتی و دیدار از جزایر

خدمات تور

بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو پرواز رفت و برگشت ترانسفرهای فرودگاهی و گشت شهری تورلیدر فارسی زبان از ایران ویزا هتل 5 ستاره

برنامه سفر


روز 1

24 مارچ: پرواز از تهران به استانبول و از استانبول به بارسلون با پرواز هواپیمایی ترکیه (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . انتقال به هتل و استراحت .

روز 2

25 مارچ: صرف صبحانه در هتل . سپس گشت نیم روز شهر زیبای بارسلون شامل بازدید عبوری خیابانهای زیبای گراسیا و دیاگونال و خانه های دیدنی آثار معمار معروف اسپانیا – گائودی- ، میدان کاتالونیا و خیابان معروف رامبلا ، میدان کریستف کلمب ، میدان اسپانیا ، تپه زیبای مون ژوئیک و جاذبه های آن شامل استادیوم و مجموعه های المپیک بارسلون ، باغهای گل و دورنمای زیبای شهر و بندر بارسلون از فراز آن، و کلیسای معروف و متفاوت "ساگرادا فامیلیا" شاهکار آنتونی گائودی . بعدازظهر آزاد . توضیح 1

روز 3

26 مارچ: صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز منطقه زیبای مون سرات شامل بازدید از صومعه مون سرات بر فراز صخره های سر به فلک کشیده و دیدنی این منطقه توریستی . بعدازظهر آزاد . "توضیح 1"

روز 4

27 مارچ: صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . "توضیح 1"

روز 5

28 مارچ: صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه . پرواز به آتن . انتقال به هتل . بقیه روز آزاد .

روز 6

29 مارچ: صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز شهر باستانی و زیبای آتن شامل بازدید عبوری از خیابانهای مرکزی ، میدان سینتاگما ، معبد زئوس . همچنین بازدید از مجموعه باستانی آکروپولیس و سپس بازدید از موزه دیدنی آکروپولیس شهر آتن . بعدازظهر آزاد . "توضیح 2"

روز 7

30 مارچ: صرف صبحانه در هتل . گشت تمام روز با کشتی و بازدید از جزایر زیبای "هیدرا" ،" اجینا" و "پوروس" همراه با ناهار ."توضیح 2"

روز 8

31 مارچ: صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد . "توضیح 2"

روز 9

1 اپریل: صرف صبحانه در هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز به تهران از طریق استانبول . ورود به تهران و پایان سفری فراموش نشدنی .توضیح 1 : در اوقات آزاد در بارسلون با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های بارسلون از جمله منطقه تفریحی ماریتیم، استادیوم "کمپ نو" بارسلونا، دهکده فولکلوریک "پوبله اسپانیول" ، برنامه سنتی "فلامنکو"، فواره های جادویی بارسلون و .... بازدید نمایید .
توضیح 2 : در اوقات آزاد در آتن با همراهی مدیر تور میتوانید از دیگر جاذبه های آتن از جمله تپه "لیکابتوس" و منطقه "کولوناکی"، منطقه زیبای "پلاکا" با کوچه پس کوچه های سنگفرش و دیدنی، منطقه ساحلی گلیفادا ، منطقه بندری "پیره آس"، دماغه "سونیو" و .... لذت ببرید .

مدارک ویزای اسپانیا

مقاصد

اسپانیا + یونان 4 شب بارسلون- مونت سرات+4 شب آتن- گشت کشتی و دیدار از جزایر

یونان

یونان (به یونانی: Ελλάδα) (Hellas) کشوری در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است. این کشور از شمال با آلبانی، مقدونیه و بلغارستان و از شرق با ترکیه دارای مرز مشترک زمینی است. سرزمین اصلی یونان در جنوب و شرق به وسیله دریای مدیترانه احاطه شده و از غرب به دریای یونان نزدیک است. «یونان» نام فارسی این کشور است و این نام از ایونیا منطقه یونانی‌نشین آسیای صغیر گرفته شده‌است.[۲] یونان در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده‌است و میراث‌دار یونان باستان، امپراتوری بیزانس و نزدیک چهار سده سلطهٔ ترکان عثمانی است. این کشور به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی، نمایشنامه‌نویسی (شامل هر دو نوع کمدی و تراژدی) قابل توجه است. یونان دارای تاریخی ویژه و پرحادثه و دارنده میراث فرهنگی است که به‌طور قابل توجهی دارای نفوذ در آفریقای شمالی و منطقه خاورمیانه است و ساختاری بنیادی برای فرهنگ اروپا و آنچه امروز به عنوان غرب خوانده می‌شود، به حساب می‌آید. امروز یونان کشوری توسعه‌یافته و یکی از اعضای اتحادیه اروپا (از ۱۹۸۱ میلادی)، عضو اتحادیه اقتصادی و پولی اتحادیه اروپا (از ۲۰۰۱ میلادی)، ناتو (از ۱۹۵۱ میلادی)، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی یا OECD (از ۱۹۶۰ میلادی)، آژانس فضایی اروپا یا ESA (از ۲۰۰۱ میلادی) است. آتن پایتخت و سالونیک، پاتراس و هراکلیون از شهرهای بزرگ آن به‌شمار می‌روند.

اسپانیا

اسپانیا (به اسپانیایی: España [esˈpaɲa] ( بشنوید))، با نام رسمی پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. مرز اسپانیا با پرتغال (به طول ۱۲۱۴ کیلومتر) طولانی‌ترین مرز یکپارچه در اتحادیه اروپا است. قلمروی اسپانیا افزون بر سرزمین اصلی شامل جزایر بالئارس در دریای مدیترانه، جزایر قناری در سواحل آفریقایی اقیانوس اطلس، دو شهر خودمختار سبته و ملیلیه در آفریقای شمالی هم‌مرز با کشور مراکش و چندین جزیره مسکونی و غیر مسکونی دیگراز جمله آلبوران، شافاریناس، آلوزماس و ولز د لا گومرا می‌باشد. با مساحت ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع، اسپانیا کمی بزرگتر از ترکمنستان و از لحاظ بزرگی دومین کشور بزرگ اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپاست. انسان مدرن نخستین بار در حدود ۳۵۰۰۰ سال پیش قدم به شبه جزیره ایبریا گذاشت. در حدود ۲۰۰ سال پیش از میلاد از این منطقه تحت فرمان حکومت روم قرار گرفت و هیسپانیا نامیده می‌شد. هیسپانیا در قرون وسطی توسط قبایل ژرمن و پس از آن توسط مورها تصرف شد. در قرن پانزدهم پس از ازدواج‌های بین حکومتی فرمانروایان کاتولیک و اتحاد این حکومت‌ها و همچنین سقوط کامل آندلس و بازپس‌گیری آن از دست موروهای مسلمان در سال ۱۴۹۲ اسپانیا به شکل کشوری یکپارچه پدیدار شد. در اوایل دوران جدید اسپانیا به یک امپراتوری پر قدرت جهانی تبدیل شد و اسپانیایی‌ها به عنوان یکی از نخستین فاتحان دنیای جدید به قاره آمریکا وارد و در آنجا ساکن شدند. بیش از پانصد میلیون نفر اسپانیایی زبان ساکن در آمریکا میراثی است که اسپانیایی‌ها در این قاره بر جای گذاشتند. اسپانیای امروزی کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی تحت قانون اساسی پادشاهی است. اسپانیا یک کشور توسعه‌یافته و نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی می‌باشد. این کشور همچنین دارای سطح بالای استاندارد زندگی است. اسپانیا در سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتحادیه اروپا عضو است.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.