10 روز دور ایتالیا کلاسیک 3 شب میلان – ونیز- بولونیا+2 شب فلورانس- پیزا+4 شب رم
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99
جزئیات تور
کد تور:  STD704B
قیمت تور:  -
مدت تور:  10 روز  و  9 شب
تاریخ تور:  13 شهریور 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  ایتالیا
درجه هتل:  4 ستاره
کد پرواز:  QR/TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99

ایتالیا 3 شب میلان – ونیز- بولونیا+2 شب فلورانس- پیزا+4 شب رم

خدمات تور

بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو پرواز رفت و برگشت ترانسفرهای فرودگاهی و گشت شهری تورلیدر فارسی زبان از ایران ویزا هتل 4 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به دوحه و از دوحه به میلان (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . انتقال به هتل .

روز 2

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز صرف صبحانه در هتل گشت نیم روز میلان شامل بازدید عبوری قلعه ی باشکوه "اسفورزا" ترکیبی از تاریخ و هنر ، پیاده روی در میدان زیبای "دوئومو" و کلیسای مسحورکننده آن بزرگترین کلیسا درایتالیا و شاهکاری از سبک معماری "گوتیک فروزان"، گالری "ویکتورامانوئل دوم" از قدیمی ترین و دیدنی ترین مراکز خرید در دنیا، مجسمه "ویکتورامانوئل دوم" یادمانی از اولین پادشاه و متحد کننده ایتالیا، میدان کوچک و فرهنگی "اسکالا" با یکی از خانه های پیشگام اپرا و تاتر در دنیا، و مجسمه "لئوناردوداوینچی" .

روز 3

صرف صبحانه در هتل . گشت تمام روز بازدید از "ونیز" . گشت با قایق روی "کانال گرنده" با ساختمانهای تاریخی و جذاب دو سوی آن ، پیاده روی و بازدید از میدان "سن مارکو" با جاذبه هایی چون "کلیسای سن مارکو" موسوم به کلیسای طلایی نمادی از سالهای قدرت و ثروت "ونیز" و بهترین نمونه ی معماری بیزانس، کاخ "دوج" به سبک "گوتیک ونیزی"، پل تاثیرگذار "آه" با تاریخچه آن، برج ناقوس کلیسای سن مارکو بارزترین نشانه ی شهر، دو ستون گرانیتی نگهدارنده ی دوخداوندگار از دروازه ی کوچک و زیبای "کارتا"، سپس عبور از کوچه پس کوچه های رویایی و بازدید پل "ریالتو" قدیمی ترین پل روی کانال بزرگ واقع در قلب تجاری و مالی شهر .

روز 4

صرف صبحانه در هتل. حرکت به سمت شهر "بولونیا" و بازدید پانوراما از این شهر زیبا . سپس ادامه مسیر به فلورانس . انتقال به هتل .

روز 5

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز شهر فلورانس زادگاه "رنسانس" شامل بازدید عبوری از بخش تاریخی این شهر زیبا ، رود آرنو با پلهای دیدنی از جمله " پونته وکیو" ، میدان "دوئومو" و بنای باشکوه کلیسای "سانتا ماریا دل فیوره" با گنبد دو جداره و همچنین نقش آن در "رنسانس" .

روز 6

صرف صبحانه در هتل . انتقال به شهر پیزا . بازدید از میدان معجزات شامل برج پیزا . سپس ادامه مسیر به رم . انتقال به هتل .

روز 7

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز بازدید از شهر رم شامل: دیدار عبوری از خیابان زیبا و شیک "ونتو"، میدان "رپوبلیکا" و یکی از خیابانهای اصلی شهر بنام "ناسیوناله" ، میدان"ونیز" نمادی با شکوه از اتحاد ایتالیا، خیابان پرصلابت امپراطوران و آثار باستانی"فوروم" - شهر باستانی و پیشرفته ی رومی . بازدید از آمفی تئاتر "کلسئوم"، عبور و تماشای منظره ای تمام نما از "هیپودروم" یا میدان ارابه رانی، بخشی از نمای بیرونی معبد "آدریان" . بعدازظهر آزاد (توضیح 1)

روز 8

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز "واتیکان" کوچکترین کشور جهان : ابتدا بازدید از مهمترین بخش مجموعه موزه های جذاب و بزرگ "واتیکان"، عبادتگاه مشهور "سیستین" و نقاشی های دیواری و سقفی شگفت انگیزش، و در نهایت بازدید از بزرگترین و خیره کننده ترین کلیسای جهان یعنی "سن پیتر" که با محوطه زیبایش نمونه ای تمام عیار از هنر رنسانس و باروک به شمار می رود ، شامل آثاری بینظیر همچون مجسمه "پیه تا"، طاق نما و دیگر شاهکارهای داخل کلیسا. بعد از ظهر آزاد (توضیح 1)

روز 9

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد (توضیح 1)

روز 10


صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از رم به دوحه و از دوحه به تهران. ورود به تهران و پایان سفری فراموش نشدنی.


توضیح 1 : در اوقات آزاد در رم ، با همراهی مدیر تور از دیگر جاذبه های شهر رم بازدید و لذت خواهید برد : گشت پیاده روی در بافت مرکزی و اصیل شهر و گذر از کوچه پس کوچه های سنگفرش و دیدن کافه و رستورانهای محلی، چشمه ها ی زیبای "تروی" ، میدان و پله های اسپانیا ، میدان پوپولو ، پارک "ویلا بورگسه"، "پانتئون" معبدی برای همه خدایان و آرامگاه افراد مشهوری چون " ویکتورامانوئل دوم" و "رافائل" و شاهکاری بی نظیر در دنیای معماری ، همچنین مامن هنرمندان خیابانی یعنی میدان باشکوه "ناونا"، تفرجگاه کناره رود "ته وه ره" با تفریحات و رستورانهای محلی. همچنین میتوانید از جاذبه های دیگر ایتالیا در شهر های ناپل ، جزیره کاپری ، سورنتو و .... دیدن نمایید.

مدارک ویزای ایتالیا

مقاصد

ایتالیا 3 شب میلان – ونیز- بولونیا+2 شب فلورانس- پیزا+4 شب رم

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود. پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقه ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.