ایتالیا-هلند ( 5شب رم+4 شب آمستردام)
برای ثبت نام در تورهای تابستان کلیک کنید. لیست تورهای تابستان
جزئیات تور
کد تور:  TK115
قیمت تور:  -
مدت تور:  10 روز
تاریخ تور:  28 اسفند 1397
نوع تور:  5ستاره تاپ
مقاصد:  ایتالیا + هلند
درجه هتل:  5 ستاره
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز کلیک کنید. لیست تورهای تابستان

ایتالیا + هلند ( 5شب رم+4 شب آمستردام)

خدمات تور

هتل 5 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول و از استانبول به رم (لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد) . انتقال به هتل و استراحت .

روز 2

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز بازدید از شهر رم شامل: دیدار عبوری از خیابان زیبا و شیک "ونتو"، میدان "رپوبلیکا" و یکی از خیابانهای اصلی شهر بنام "ناسیوناله" ، میدان"ونیز" نمادی با شکوه از اتحاد ایتالیا، خیابان پرصلابت امپراطوران و آثار باستانی"فوروم" - شهر باستانی و پیشرفته ی رومی . بازدید از آمفی تئاتر منحصر بفرد "کلسئوم"، عبور و تماشای منظره ای تمام نما از "هیپودروم" یا میدان ارابه رانی، بخشی از نمای بیرونی معبد "آدریان" . بعدازظهر آزاد (توضیح 1)

روز 3

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز "واتیکان" کوچکترین کشور جهان : ابتدا بازدید از مهمترین بخش مجموعه موزه های جذاب و بزرگ "واتیکان"، و عبادتگاه مشهور "سیستین" و نقاشی های دیواری و سقفی شگفت انگیزش، و در نهایت بازدید از بزرگترین و خیره کننده ترین کلیسای جهان یعنی "سن پیتر" که به همراه محوطه ی زیبایش نمونه ای تمام عیار از هنر رنسانس و باروک به شمار می رود ، شامل آثاری بینظیر همچون مجسمه ی "پیه تا"، طاق نما و دیگر شاهکارهای داخل کلیسا. بعد از ظهر آزاد (توضیح 1)

روز 4

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد (توضیح 1)

روز 5

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد (توضیح 1)

روز 6

صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از رم به آمستردام . ورود به آمستردام ، انتقال به هتل و استراحت.

روز 7

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز شهر آمستردام و بازدید عبوری از خیابان اصلی و میدان DAM ، کوچه پس کوچه های جذاب ، بازار گل ، کارگاه ساخت کفش سنتی چوبی هلندی .... . (توضیح 2).

روز 8

صرف صبحانه در هتل. گشت تمام روز مناطق دیدنی و سنتی هلندی VOLENDAM و ZAANSE SCHANS

روز 9

صرف صبحانه در هتل و تمام روز آزاد (توضیح 2).

روز 10

صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از آمستردام به استانبول و از استانبول به تهران. ورود به تهران و پایان سفری فراموش نشدنی.توضیح 1 در اوقات آزاد در رم ، با همراهی مدیر تور از دیگر جاذبه های شهر رم بازدید و لذت خواهید برد : گشت پیاده روی در بافت مرکزی و اصیل شهر و گذر از کوچه پس کوچه های سنگفرش و دیدن کافه و رستورانهای محلی، چشمه ها ی زیبای "تروی" ، میدان و پله های اسپانیا ، میدان پوپولو ، پارک "ویلا بورگسه"، "پانتئون" معبدی برای همه خدایان و آرامگاه افراد مشهوری چون " ویکتورامانوئل دوم" و "رافائل" و شاهکاری بی نظیر در دنیای معماری ، همچنین مامن هنرمندان خیابانی یعنی میدان باشکوه "ناونا"، تفرجگاه کناره رود "ته وه ره" با تفریحات و رستورانهای محلی. همچنین میتوانید از جاذبه های دیگر ایتالیا در شهر های فلورانس ، ونیز ، ناپل ، جزیره کاپری ، سورنتو .... دیدن نمایید.

توضیح 2 در اوقات آزاد در آمستردام ، با همراهی مدیر تور از دیگر جاذبه های این شهر زیبا همچون باغهای گل ، گشت با قایق روی کانالهای دیدنی آمستردام ، موزه مادام توسو ..... بازدید و لذت خواهید برد .

مدارک ویزای ایتالیا

مقاصد

ایتالیا + هلند ( 5شب رم+4 شب آمستردام)

هلند

هُلند (به هلندی: Nederland (تلفظ: نـِیدِرلانت)) کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر[۱] است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند (به زبان هلندی: Koninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن) به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. ۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود. پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقه ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.