10 روز سوئیس 3 شب لوزان- ژنو – برن+3 شب اینترلاکن+3 شب لوسرن- ریگی- زوریخ
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99
جزئیات تور
کد تور:  STD711
قیمت تور:  -
مدت تور:  10 روز  و  9 شب
تاریخ تور:  6 شهریور 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  سوئیس
درجه هتل:  4 ستاره
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99

سوئیس 3 شب لوزان- ژنو – برن+3 شب اینترلاکن+3 شب لوسرن- ریگی- زوریخ

خدمات تور

بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو پرواز رفت و برگشت ترانسفرهای فرودگاهی و گشت شهری تورلیدر فارسی زبان از ایران ویزا هتل 4 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول (لطفاً 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد.) . ورود به استانبول و پرواز به ژنو . ورود به ژنو و انتقال به هتل در شهر لوزان.

روز 2

صرف صبحانه در هتل. گشت تمام روز آشنایی با شهرهای زیبای "لوزان" و "ژنو" شامل گشت در بخش جذاب و قدیمی شهر لوزان، میدان کوچک و اصلی بخش قدیمی شهر و ساعت "کوکویی" زیبایش، بازدید از یکی از ساختمانهای قرن نوزدهم دانشگاه مشهور لوزان، کوچه های دیدنی باریک و سنگفرش به همراه مسیر زیبای پلکانی چوبی و مسقف، کلیسای جامع و با شکوه به سبک "گوتیک"، سپس دیدار عبوری از منطقه ی زیبا و پرجنب و جوش و بندرگاهی "اوچی" واقع در کنار دریاچه ژنو ، مقر بین المللی المپیک و یکی از بهترین و مشهورترین هتل قصرهای اروپا "بوریواژ". سپس حرکت به سمت ژنو و آشنایی با شهر زیبای ژنو شامل بازدید عبوری از منطقه مهم موسوم به "منطقه بین المللی" و دیدار از مقر اروپایی سازمان ملل، مقر کمیته ی صلیب سرخ جهانی و دیگر مراکز و سازمان های بین المللی، دومین ساعت گلی بزرگ در جهان، نماد شهر یعنی فواره ی مرتفع و زیبای دریاچه ی ژنو ، پیاده روی در کوچه پس کوچه های بخش قدیم شهر و دیدن آثاری چون کلیسای "سنت پیتر" تلفیقی هنرمندانه از سه سبک زیبای معماری و درونی بدون تزئین و تجمل، انبار اسلحه و مهمات با تصاویر موزائیک کاری شده از تاریخ شهر و چند توپ جنگی قدیمی، ساختمان سترگ موزه تاریخ و هنر، بلندترین نیمکت چوبی جهان، و بنای شکوهمند "اپرا".

روز 3

صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد در لوزان که می توانید با کسب اطلاعات از مدیر تور و همراهی ایشان با اکثریت گروه از دیدنی های شهر لذت ببرید.

روز 4

صرف صبحانه در هتل. حرکت از لوزان به سمت برن . انتقال به هتل .

روز 5

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز آشنایی با پایتخت آرام و دوست داشتنی سوئیس شهر "برن"، بخش قدیمی شهر ، کلیسای جامع، مرتفع ترین کلیسای سوئیس، فواره های رنگارنگ و داستان سرای شهر، برج ساعت چند منظوره و تاریخی، میدان و ساختمان پر ابهت "پارلمان" موسوم به کاخ "فدرال".

روز 6

صرف صبحانه در هتل . حرکت از برن به سمت لوسرن و در طی مسیر بازدید از جاذبه های گردشگری شهر دیدنی "اینترلاکن". ورود به لوسرن. انتقال به هتل.

روز 7

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز آشنایی شهر زیبای "لوسرن" ، قدم زدن در بخش قدیمی زیبا و رنگارنگ، عبور از روی یکی از پر بازدیدترین جاذبه های سوئیس و نشان شهر لوسرن یعنی "پل چپل" قدیمی ترین پل چوبی مسقف در اروپا روی رود چشم نواز "رئوس"، یادمان نقش برجسته "شیر سنگی"، کلیسای "جسوئیت" بزرگترین کلیسای "باروک" سوئیس، کوچه پس کوچه های جذاب شهر، دورنمایی تماشایی از دیوار نمادین شهر و برجهای دیدنی قرون وسطایی.

روز 8

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز زوریخ شامل بازدید عبوری از کنار رود "لیمات"، خیابان اصلی "بانهوف" یکی از گرانترین و اعیانی ترین خیابانهای خرید، گشت و گذاری لذت بخش در کنار دریاچه ی زوریخ و مناطق قشنگ پیرامون آن، ساختمان زیبای "اپرا"، منطقه ی آرام دانشگاهی، ساختمان و فضای مجموعه فدراسیون بین المللی فوتبال "فیفا"، پیاده روی در بخش قدیمی و جذاب با خیابانها و کلیساهای دیدنی همچون کلیسای ساده "فرامونستر"، کلیسای باشکوه "گراس مونستر" و درب های برنزی هنرمندانه و معروفش اثر"اتومونش"، کلیسای "سنت پیتر" و بزرگترین ساعت کلیسایی آن در اروپا.

روز 9

صرف صبحانه در هتل. انتقال از لوسرن به فرودگاه زوریخ و پرواز از زوریخ به استانبول . سپس پرواز به تهران و پایان سفری به یاد ماندنی .

مدارک ویزای سوئیس

مقاصد

سوئیس 3 شب لوزان- ژنو – برن+3 شب اینترلاکن+3 شب لوسرن- ریگی- زوریخ

سوئیس

سوئیس (آلمانی: Schweiz، فرانسه: Suisse، ایتالیایی: Svizzera) با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس (به لاتین: Confoederatio Helvetica)، کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است. این کشور ۷٫۵ میلیون نفر جمعیت[۱] و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۹۰ کیلومتر مربع دارد.[۲] سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال تککانتون و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند. پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۳۹٬۰۰۰ دلار برای هر نفر[۲] از بالاترین‌ها در جهان است. سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند. سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به‌طوری‌که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است.[۳] این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد. تأسیس کشور سوئیس در تاریخ ۱ اوت ۱۲۹۱ ذکر می‌شود و این روز در سوئیس تعطیل ملی است.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.