9روز مجارستان/کراواسی- اسلونی- ایتالیا 3 شب بوداپست- زاگرب+2 شب لوبلیانا- تری استه+3 شب مستره- ونیز
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99
جزئیات تور
کد تور:  STD714
قیمت تور:  -
مدت تور:  9 روز  و  8 شب
تاریخ تور:  3 مرداد 1398
نوع تور:  4ستاره تاپ
مقاصد:  مجارستان + کرواسی + اسلوونی + ایتالیا
درجه هتل:  4 ستاره
کد پرواز:  TK
برای ثبت نام در تورهای نوروز 99 کلیک کنید. لیست تورهای نوروز 99

مجارستان + کرواسی + اسلوونی + ایتالیا 3 شب بوداپست- زاگرب+2 شب لوبلیانا- تری استه+3 شب مستره- ونیز

خدمات تور

بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو پرواز رفت و برگشت ترانسفرهای فرودگاهی و گشت شهری تورلیدر فارسی زبان از ایران ویزا هتل 4 ستاره

برنامه سفر


روز 1

پرواز از تهران به استانبول (لطفاً 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد.) . ورود به استانبول و پرواز به بوداپست . انتقال به هتل .

روز 2

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز آشنایی با شهر زیبای بوداپست شامل بازدید عبوری از پارلمان مجارستان ، کلیسای "سنت استفان" با بنایی شکوهمند ، میدان قهرمانان نماد با صلابتی از تاریخ پرفراز و نشیب مجارستان، قلعه ی زیبای ماهیگیران و کلیسای دیدنی "ماتیاس" ، فضای دلنشین منطقه قدیمی بودا ، تپه "گلرت" و چشم انداز تمام نمای فوق العاده اش، قلعه ی با ابهت بودا، پل معلق و زیبای "سچنی" نمادی از پیشرفت، بیداری ملی و پیوند غرب و شرق این شهر، کاخ مجلل "گرشام" و رودخانه ی دلربای "دانوب".

روز 3

صرف صبحانه در هتل . تمام روز آزاد که می توانید با کسب اطلاعات از مدیر تور و همراهی ایشان با اکثریت گروه از دیدنی های بوداپست و مناطق اطراف لذت ببرید .

روز 4

صرف صبحانه در هتل. حرکت به سمت "زاگرب" پایتخت کرواسی و گشت آشنایی با این شهر زیبا . سپس انتقال به "لوبلیانا" و انتقال به هتل .

روز 5

صرف صبحانه در هتل . گشت نیم روز آشنایی با پایتخت آرام و دوست داشتنی اسلوونی "لوبلیانا" .

روز 6

صرف صبحانه در هتل . حرکت به سمت "ونیز" و در طی مسیر بازدید از بندر زیبای "تری استه" در شمال شرق ایتالیا. سپس انتقال به هتل در "مستره ونیز" .

روز 7

صرف صبحانه در هتل.. گشت تمام روز بازدید از "ونیز" . گشت با قایق روی "کانال گرنده" با ساختمانهای تاریخی و جذاب دو سوی آن ، پیاده روی و بازدید از میدان "سن مارکو" با جاذبه هایی چون "کلیسای سن مارکو" موسوم به کلیسای طلایی نمادی از سالهای قدرت و ثروت "ونیز" و بهترین نمونه معماری بیزانس، کاخ "دوج" به سبک "گوتیک ونیزی"، پل تاثیرگذار " آه" با تاریخچه آن، برج ناقوس کلیسای سن مارکو بارزترین نشانه ی شهر، دو ستون گرانیتی نگهدارنده دوخداوندگار از دروازه ی کوچک و زیبای "کارتا"، سپس عبور از کوچه پس کوچه های رویایی و بازدید پل "ریالتو" قدیمی ترین پل روی کانال بزرگ واقع در قلب تجاری و مالی شهر و همچنین وقت آزاد برای گشت و گذار و خرید شخصی

روز 8

صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه ونیز و پرواز به استانبول . سپس پرواز به تهران و پایان سفری به یاد ماندنی .

مدارک ویزای مجارستان

مقاصد

مجارستان + کرواسی + اسلوونی + ایتالیا 3 شب بوداپست- زاگرب+2 شب لوبلیانا- تری استه+3 شب مستره- ونیز

کرواسی

کرُواسی (به فارسی تاجیکی: Хорватия هارْوَتیه) (به کروات: Hrvatska) با نام رسمی جمهوری کرواسی (به کروات: Republika Hrvatska) کشوری است واقع در منطقه بالکان (جنوب مرکزی اروپا) که از شمال با اسلوونی و مجارستان، از شمال شرقی با صربستان، از شرق با بوسنی و هرزگووین و از جنوب با مونته‌نگرو و دریای آدریاتیک هم‌مرز است. زاگرب پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است

اسلوونی

جمهوری اسلوونی (به اسلونیایی: Slovenija) کشوری است در جنوب اروپای مرکزی. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن لیوبلیانا است. اسلوونی از سوی غرب با ایتالیا، از شمال با اتریش، از جنوب و جنوب شرقی با کرواسی و از سمت شمال شرق با مجارستان هم‌مرز است. اسلوونی یک جمهوری پارلمانی است و از اقتصاد و وضعیت اجتماعی پیشرفته‌ای برخوردار است. ۶۱ درصد از مردم اسلوونی مسیحی و بقیه بی‌دین یا پیرو دیگر ادیان هستند. این کشور تا سال ۱۹۹۱ جزئی از کشور یوگسلاوی بود و پس از آن تاریخ مستقل گردید. اسلوونی شمالی‌ترین بخش جمهوری فدراتیو یوگسلاوی سابق بوده‌است جمعیت این کشور دو میلیون و شصت هزار نفر است. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن اسلوونیایی است. اسلوونی از اعضای اتحادیه اروپا و سازمان ناتو است.

مجارستان

مَجارستان یا هانگری (به مجاری: Magyarország) کشوری در اروپای مرکزی با پایتخت بوداپست است. مساحت مجارستان ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است. این کشور در حدود ۹ میلیون و ۸۸۰ هزار نفر جمعیت دارد، زبان رسمی آن مجاری و واحد پول آن فورینت است. پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور بوداپست با یک میلیون ۷۴۰ هزار نفر جمعیت است. در حدود ۸۴ درصد از مردم این کشور مجاری‌تبار، ۱۴ درصد نامشخص، و ۳ درصد روما (کولی) هستند. زبان مجاری پر گویشورترین زبان غیر هندواروپایی در قاره اروپا است.[۱] زبان مجاری از خانواده فین‌واوگری است که از کوه‌های اورال سرچشمه می‌گیرند و مجاری با زبان‌های فنلاندی و استونیایی خویشاوند است. پایه‌های مجارستان در اواخر سده نهم میلادی توسط شاهزاده آرپاد نهاده شد. فرزند نوه او یعنی استفن اول در سال هزار میلادی بر تخت پادشاهی نشست و مسیحیت را به عنوان دین رسمی مجارستان پذیرفت. مجارستان در سده دوازدهم قدرتی متوسط در جهان غرب آن زمان به‌شمار می‌آمد. بخش‌هایی از مجارستان از ۱۵۴۱ تا ۱۶۹۹ یعنی ۱۵۸ سال در زیر سلطه عثمانی قرار گرفت. مجارستان بعدها تحت فرمان هابسبورگ قرار گرفت و سپس بخش عمده‌ای از پادشاهی اتریش-مجارستان را تشکیل داد. مجارستان در تاریخ ۲۳ اکتبر ۱۹۸۹ تبدیل به جمهوری پارلمانی دموکراتیک شد و امروزه به عنوان یک کشور توسعه‌یافته شناخته می‌شود. مجارستان از کشورهای توریستی است و در سال ۲۰۱۱ میلادی ۱۰٫۲ میلیون گردشگر را به خود جلب کرد.[۲] مجارستان، از کشورهای سابق کمونیستی شرق اروپا، همراه با شمار دیگری از کشورهای کمونیستی سابق و همچنین قبرس و جزیره مالت در سال ۲۰۰۴ به عضویت اتحادیه اروپا پذیرفته شد. در طول جنگ جهانی دوم و در جریان هولوکاست، نزدیک به ششصد هزار یهودی در مجارستان کشته شدند.[۳] در آن زمان دولت وقت مجارستان، با آلمان نازی متحد بود. امروزه، برطبق نتایج آژانس حقوق اساسی اتحادیه اروپا شدیدترین کشور یهودی‌ستیز اتحادیه اروپا مجارستان است. ۹۰ درصد یهودیان این کشور اعلام کرده‌اند که به آن‌ها توهین و بی‌حرمتی و در بسیاری موردها حمله می‌شود

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود. پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقه ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

تورهای مرتبط
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
اجرا شده
جزئیات تور
مقالات مرتبط
خواندن مقاله
خواندن مقاله
خواندن مقاله
برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

مارکوپولو چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

در شبکه های اجتماعی همراه مارکوپولو باشید و به سفر دور دنیا بروید.